Як вивести та видалити стійкі плями?

Стійкі плями на одязі чи скатертинах можуть зіпсувати нам навіть найкращий настрій, особливо якщо вони не хочуть так легко змиватися. Часто спеціально розроблені миючі засоби і засоби для виведення плям не справляються з цим, і в той же час вони можуть пошкодити ніжні тканини і зробити шкіру більш чутливою. Для того, щоб видалити стійкі плями, варто використовувати імпортні, домашні методи, якими часто користувалися наші мами та бабусі. Вони допоможуть видалити навіть найбільші забруднення, при цьому вони дешеві і безпечні для здоров’я. Завдяки їм нам не доведеться записувати одяг на збитки, і ми легко їх збережемо. Як нам можуть допомогти індійські горіхи чи картопляне борошно? Як видалити плями за допомогою лимонного соку, спирту чи господарського мила? Ми за допомогою сайту https://release.com.ua/?cat=25 подаємо відповіді нижче.

Як вивести та видалити стійкі плями?

Видалення плям за допомогою індійських горіхів

Хороший спосіб видалити та обробити плями – використовувати індійські горіхи. Їхня шкаралупа містить сапоніни, які при реакції з водою перетворюються на мильну піну. Завдяки цьому горіхи стають природним знежирюючим, миючим та очищаючим засобом. Вони не містять подразників і гіпоалергену, тому їх можуть використовувати люди з вимогливою та чутливою шкірою. Для видалення бруду з одягу достатньо покласти в пакет 5-6 пральних горіхів і разом з пранням покласти в барабан пральної машини. Їх можна використовувати як кольорових, так білих речей. Для останнього ви можете додати столову ложку бури або харчової соди у відділення для порошку, щоб отримати первозданну білизну.

Видалення жирних плям господарським милом

Жирні та засохлі плями – господарським милом. Просто натріть брудні тканини та залиште на 3-4 години. Ви також можете замочити брудний одяг у мильній воді. Після цього часу покладіть одяг у пральну машину і випрайте її як завжди. Господарське мило не лише видаляє всі забруднення, а й є природним відбілюючим засобом. Так він гарно скрасить білий одяг. У той же час він гіпоалергенний, тому з його допомогою можна прати дитячий одяг та одяг людей, схильних до алергії.

Картопляне борошно видалить свіжі плями

Свіжу жирну пляму можна обробити картопляним борошном. Вона не тільки зміцнює скатертини та постільні речі, а й добре вбирає бруд. Її можна використовувати для плям на килимах, шерсті, шовку або віскозі, тобто на тканинах, які не можна прати. По-перше, є сенс використовувати паперовий рушник або тканину, що вбирає, щоб зібрати якомога більше жиру. Потім присипте пляму картопляним борошном і дочекайтеся, поки жир вбереться. Приблизно через 15 хвилин видаліть забруднення тканиною або губкою, а потім випрати одяг у пральній машині як завжди. Від плям не залишиться й сліду.

Натуральний відбілювач від жовтих плям

Напевно, кожен стикався із жовтими плямами під пахвами на білому одязі. Однак є спосіб, тому нам не доведеться їх викидати. Рішенням може бути натуральний відбілювач, який видалить плями і зробить білосніжний одяг. Спочатку змішайте окроп і оцет у співвідношенні 2:1 і замочіть у розчині забруднений одяг на 15 хвилин. Потім змішуємо склянку соди, столову ложку солі та столову ложку перекису водню. Дістаньте одяг з води, ретельно відіжміть і утріть суміш із харчовою содою в плями. Залишіть на кілька хвилин, потім сполосніть одяг у теплій воді і випрати як завжди. Жовті плями будуть спогадом.

Як вивести та видалити стійкі плями?

Зробіть засіб для виведення плям з жовтка і гліцерину

Інший ефективний спосіб видалення плям – це натуральний жовток та гліцериновий препарат. Такий засоб для виведення плям впорається навіть з найсильнішими плямами, навіть з тими, які глибоко проникли в тканину. Достатньо змішати збитий жовток та кількість гліцерину, щоб отримати консистенцію пасти. Нанесіть суміш на забруднене місце та зачекайте 30 хвилин. Нарешті, прополощіть одяг у теплій воді та покладіть у пральну машину, стираючи у стандартній програмі. Одяг буде як ніколи чистим.

Натуральний відбілювач від жовтих плям

Напевно, кожен стикався із жовтими плямами під пахвами на білому одязі. Однак вони мають спосіб, тому нам не доведеться їх викидати. Рішенням може бути натуральний відбілювач, який видалить плями і зробить білосніжний одяг. Спочатку змішайте окроп і оцет у співвідношенні 2:1 і замочіть у розчині забруднений одяг на 15 хвилин. Потім змішуємо склянку соди, столову ложку солі та столову ложку перекису водню. Дістаньте одяг з води, ретельно відіжміть і утріть суміш із харчовою содою в плями. Залишіть на кілька хвилин, потім сполосніть одяг у теплій воді і випрати як завжди. Жовті плями будуть спогадом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *